AB Litwińska Nieruchomości w Łodzi. Współpraca z wieloma wiodącymi biurami w ramach sieci komputerowej Centralnego Banku Nieruchomości.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. AB Litwińska

ul. Piotrkowska 132 lok. 3
90-062 Łódź
tel. 42 632 52 52
fax. 42 632 47 37
AB Litwińska

Firma pośrednictwem w obrocie nieruchomościami zajmuję się 10 lat. Od 1996r. Pani Litwińska prowadziła w spółce cywilnej Agencję Obrotu Nieruchomościami AKCES. Aktualnie prowadzi własne biuro AB Litwińska - Nieruchomości z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowska 132 lok.3 Ip. Od 1999 roku posiada licencję zawodową nr.: 493 wydaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

Pani Litwińska jest również członkiem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami SPONPC. Założeniem jej firmy jest profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta zarówno indywidualnego jak i przedsiębiorstw. Zapewnia pomoc w rozwiązywaniu niejednokrotnie trudnych problemów związanych z realizacją transakcji. Pomaga również w uzyskaniu kredytu hipotecznego na realizację zamierzeń i marzeń swoich klientów. Firma współpracuje z wieloma wiodącymi biurami w ramach sieci komputerowej Centralnego Banku Nieruchomości.

<< A&A Marketing   Acricom >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
AB Litwińska Agencja Nieruchomości. Łódź. Członek Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami SPONPC.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe