ABJ Nieruchomości Kraków. Jesteśmy profesjonalnym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami; na rynku od kilkunastu lat.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. ABJ NIERUCHOMOŚCI

ul. Kraszewskiego 36/104
30-110 Kraków
tel. 12 421 54 13
tel. kom. 601 47 70 05
ABJ NIERUCHOMOŚCI

Jesteśmy profesjonalnym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami; na rynku jesteśmy od kilkunastu lat. Posiadamy licencję nr 2112 wydaną przez UM i RM w Warszawie, uprawniające do wykonywania zawodu pośrednika oraz ubezpieczenie z tytułu odpowiedzialności cywilnej, obejmujące prowadzoną przez nas działalność.

Biuro nasze pośredniczy w transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu i najmu mieszkań, lokali, domów, kamienic, itp. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie mieszkań oraz sprzedaży domów w Krakowie i okolicach. W obszar naszego zainteresowania wchodzi też Zakopane.

Siedziba biura znajduje się w Krakowie w dzielnicy Krowodrza na Salwatorze przy ul. Kraszewskiego 36 p.104 (I piętro). Dla naszych klientów miejsce to jest bardzo dogodne; blisko centrum miasta. Również połączenia komunikacyjne z innymi rejonami miasta są bardzo dobre.

Nasza własna oferta dodatkowo powiększona jest o oferty innych biur pośrednictwa, z którymi ściśle współpracujemy. W naszej pracy stosujemy standardy zawodowe i zasady etyki oraz kierujemy się zwykłą ludzką rzetelnością i uczciwością.

Zapraszamy do współpracy przy sprzedaży i wynajmie mieszkań i domów w Krakowie.

Pośredniczymy też w uzyskaniu kredytów hipotecznych.

<< Abinitio Inwestycje-Nieruchomości   Administracja i Zarzązanie Budynków Incola >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
ABJ Nieruchomości w Krakowie. Nasza oferta dodatkowo powiększona jest o oferty innych biur pośrednictwa, z którymi ściśle współpracujemy.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe