ADRES-NIERUCHOMOŚCI A.Krusińska. Lublin.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. ADRES-NIERUCHOMOŚCI A.Krusińska

ul. Zana/Jana Sawy 6/603
20-632 Lublin
tel. kom. 605 67 55 78, 605 67 55 79
fax. 81 459 44 03
ADRES-NIERUCHOMOŚCI A.Krusińska

Kilka słów o nas...

ADRES-NIERUCHOMOŚCI istnieje na rynku lubelskim od kwietnia 2007 roku.Właścicielką biura oraz pośrednikiem zawodowo odpowiedzialnym za wszystkie obsługiwane przez nas transakcje jest Aneta Krusińska - absolwentka Wydziału Prawa UMCS w Lublinie oraz studiów podyplomowych DORADCY RYNKU NIERUCHOMOŚCI Olsztyńskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie.
Czym się zajmujemy...

Obsługujemy transakcje sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Lublinie i najbliższych okolicach.


Jak działamy? Nasze Biuro od czerwca 2007 roku jest członkiem Lubelskiego Stowarzyszenia Pośredników i Ekspertów Rynku Nieruchomości oraz MLS-Lublin. Dzięki temu zapewnia Państwu dostęp do komputerowej sieci wymiany ofert z biurami współpracującymi w Lublinie oraz sieci wymiany ofert ogólnopolskiej: MLS- Polska.

Takie rozwiązanie umożliwia naszym klientom korzystanie z zasobów ofert i klientów wszystkich trzynastu biur współpracujących (pełna lista biur na stronie www.mls-lublin.pl).

<< AD Rem   Ako >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
ADRES-NIERUCHOMOŚCI w Lublinie A.Krusińska.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe