Agencja nieruchomości Poznań DoradcaRN. Ukierunkowani jesteśmy na uczciwą, rzetelną i kompleksową usługę.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. Agencja nieruchomości DoradcaRN.pl


Poznań
tel. 61 622 76 29
tel. kom. 693 509 393
fax. 61 622 76 45
Agencja nieruchomości DoradcaRN.pl

Agencja nieruchomości DoradcaRN.pl w Poznaniu (od 1999) - Jarosław Kantor.

Przede wszystkim korzystne finansowo, partnerskie warunki współpracy. Skuteczna, zachęcająca do zakupu Twojej nieruchomości promocja oferty, poważne traktowanie potrzeb poszukującego nieruchomości /mieszkania, domu, działki/ klienta, to podstawowe zasady jakimi kieruje się dobry pośrednik nieruchomości.

Słowność, punktualność, staranność, dbałość o szczegóły, bardzo dobry kontakt dopełniają wizerunku pośrednika nieruchomości, któremu powierzasz swoje bardzo ważne, życiowe sprawy.

Nie biuro nieruchomości, nie agencja nieruchomości ale konkretny człowiek, specjalista w dziedzinie nieruchomości zadba o to, by sprzedać lub znaleźć dla Ciebie mieszkanie, dom lub działkę, która odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor pośrednik nieruchomości dla wymagających klientów, poszukujących nieruchomości w Poznaniu i okolicy.

<< Admico   Ager >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
Agencja nieruchomości w Poznaniu DoradcaRN. W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi promocji ofert oraz z wypracowanych kontaktów w branży.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe