Ap7 Nieruchomości Kraków. Za każdym razem staramy się pomóc zrealizować czyjeś marzenie i to jest naszym nadrzędnym celem.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. Ap7 Sp. z o.o.

ul. Staromostowa 4/1
30-506 Kraków
tel. 12 263 09 75
fax. 12 263 61 87
Ap7 Sp. z o.o.

ap7 sp. z o.o. to zespół wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się profesjonalną obsługą rynku nieruchomości. Kilkanaście lat doświadczenia w branży pośrednictwa sprzedaży i wynajmu daje Państwu gwarancję doskonałej obsługi oraz elastyczności w podejściu do klienta na wciąż zmieniającym się rynku nieruchomości w Polsce. Wiemy, jak ważne dla każdego z nas jest miejsce, w którym mieszkamy lub pracujemy. Dlatego podchodzimy do każdej transakcji kompleksowo, niezależnie czy chodzi o mieszkanie, dom, działkę lub lokal użytkowy.

Za każdym razem staramy się pomóc zrealizować czyjeś marzenie i to jest naszym nadrzędnym celem.

Zapewniamy płynność i bezpieczeństwo przeprowadzenia Państwa transakcji ponieważ :

ap7 równolegle zajmuje się również wykonywaniem projektów budowlanych domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów budownictwa ogólnego oraz projektów wnętrz. Wykonujemy również plany zagospodarowania działek, adaptacje projektów typowych w zakresie architektury i konstrukcji oraz inwentaryzację. Zajmujemy się również przekwalifikowywaniem działek rolnych na tereny budowlane, ściśle współpracując z wykonawcami, geodetami i rzeczoznawcami.

<< Aneks Nieruchomości   Apartament Nieruchomości >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
Ap7 Nieruchomości w Krakowie. Wszechstronność to jeden z wielu naszych atutów, który wyróżnia nas na tle konkurencji.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe