Biuro Nieruchomości De Lege Artis Kraków. Bezpiecznie i zgodnie z regułami sztuki prawnej.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. Biuro Nieruchomości De Lege Artis

ul. Batorego 5 / 2
31–135 Kraków
tel. 12 634 21 66
tel. kom. 512 044 656, 606 216 986
Biuro Nieruchomości De Lege Artis

Biuro Nieruchomości De Lege Artis zostało założone przez doświadczonych pośredników w obrocie nieruchomościami, w odpowiedzi na wzrastające standardy i wymagania Klientów na rynku nieruchomości.
De Lege Artis tworzą ludzie, którzy profesjonalnie, bezpiecznie i zgodnie z regułami sztuki prawnej przeprowadzą Państwa transakcję i zabezpieczą Państwa interesy.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę formalno-merytoryczną oraz finansową transakcji.

Biuro Nieruchomości De Lege Artis wykonuje czynności zmierzające do zawarcia przez swoich Klientów wszelkich umów dotyczących nieruchomości, w szczególności takich jak: Prowadzimy obsługę zarówno Klientów Indywidualnych, jak Instytucjonalnych.

Sporządzamy dla Państwa profesjonalne umowy, oparte o wzorce najlepszych Kancelarii Notarialnych w Krakowie, które skutecznie zabezpieczają interesy obu Stron transakcji. Po zakończonej transakcji nadal pozostajemy z Państwem, aż do podpisania przez Strony protokołu zdawczo – odbiorczego z wydania nieruchomości.

Razem ze renomowanymi Kancelariami Adwokackimi pomagamy przy trudnych sprawach związanych ze spadkami, regulowaniem stanu prawnego nieruchomości, przekształceniem spółdzielczych lokatorskich praw w prawa własnościowe, przygotowujemy optymalny dla właściciela plan spłaty zadłużenia nieruchomości, doradzamy wysokość ceny ofertowej, mając na uwadze ceny transakcyjne w danym rejonie.

Zapraszamy na spotkanie do lokalu Biura Nieruchomości De Lege Artis w Krakowie przy ul. Batorego 5 / 2 oraz do nawiązania współpracy.

Telefon kontaktowy: 0 12 634-21-66 lub 512-044-656.
Zapraszamy również na nasze strony internetowe:
www.delegeartis.pl lub www.delegeartis.gratka.pl

– D L A Państwa transakcję przeprowadzimy –
– „de lege artis – zgodnie z regułami sztuki prawnej" -

<< Biuro Nieruchomości Bracia Romańscy   Biuro Nieruchomości Dom Plus >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
Biuro Nieruchomości De Lege Artis w Krakowie.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe