Biuro Nieruchomości KRAK w Krakowie. Pośrednictwo, biuro nieruchomości, kupno, sprzedaż, najem, wynajem, domy, mieszkania.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. Biuro Nieruchomości KRAK

ul. Krakusa 8 (sąsiedztwo Rynku Podgórskiego)
30-535 Kraków
tel. 12 2 961 961
tel. kom. 609 76 76 96
Biuro Nieruchomości KRAK

Biuro Nieruchomości KRAK zaprasza do skorzystania z naszych usług w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, budynków, nieruchomości komercyjnych oraz gruntów. Gwarancją jakości usług są wysokie kwalifikacje i stała współpraca z doświadczonymi prawnikami.

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zakupem lub najmem nieruchomości a także w uzyskaniu korzystnego kredytu. Dołożymy wszelkich starań, aby dopasować ofertę do Państwa potrzeb. Stała współpraca z innymi biurami nieruchomości umożliwia nam poszukiwania nieruchomości wśród ofert biur współpracujących z terenu całego kraju.

Dogodna lokalizacja biura przy ulicy Krakusa 8 w Krakowie (sąsiedztwo Rynku Podgórskiego) zapewnia łatwość dojazdu do naszej siedziby.

<< Biuro Nieruchomości Konopka   Biuro Nieruchomości Kuś >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
Biuro Nieruchomości KRAK Kraków. Gwarancją jakości usług są wysokie kwalifikacje i stała współpraca z doświadczonymi prawnikami.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe