Agencja Nieruchomości Broker w Katowicach. Mieszkania, lokale, nieruchomości. Kompleksowa obsługa rynku nieruchomości na Śląsku.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. Broker Katowice

ul. Dyrekcyjna 6/3
40-013 Katowice
tel. 32 608 67 65
fax. 32 203 75 95
Broker Katowice

Agencja Obrotu Nieruchomościami Broker rozpoczęła działalność na śląskim rynku nieruchomości na początku 2001 roku. Pierwszą siedzibą Agencji Nieruchomości był Chorzów, lecz w niedługim czasie bo w czerwcu 2004r. został otwarty kolejny oddział firmy w Katowicach. Właścicielami firmy są Katarzyna i Arkadiusz Kostempscy którzy posiadają licencje zawodowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 899 i 900 nadane przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

Wiedza i fachowość firmy poparte są doświadczeniem które zdobywała na rynku nieruchomości od 1998r. a najlepszą wizytówką firmy są rzesze zadowolonych klientów oraz licznie przeprowadzane transakcje. Jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz jest ubezpieczona od Odpowiedzialności Cywilnej z zakresu Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami.

Cennik:

<< Alians   Con-gestor >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
Broker - Agencja Nieruchomości Katowice. Wynajem apartamentów, sprzedaż mieszkań, wynajem lokali handlowych.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe