Domus Nieruchomości w Łodzi. Działalność zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie całej Łodzi.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. Domus Nieruchomości

ul. Piotrkowska 91 lok. 49
90-423 Łódź
tel. 42 663 63 38
tel. kom. 508 110 999
fax. 42 663 63 38
Domus Nieruchomości

DOMUS NIERUCHOMOŚCI prowadzi działalność zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie całej Łodzi. Naszym celem jest pewność i wygoda Klienta podczas nabycia lub zbycia praw do nieruchomości, nabycia lub zbycia własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego, użytkowego lub prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej.

Wykonujemy również czynności zmierzające do zawarcia przez inne osoby umów najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części. Nasze usługi obejmują kompleksowe przygotowanie transakcji, obejmujące sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości oraz przygotowanie dokumentacji. Stawiamy na miłą i profesjonalną obsługę.

Współpracujemy również z innymi biurami nieruchomości, co gwarantuje Państwu większą dostępność ofert. Działamy zgodnie z Kodeksem Etyki i Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa posiadamy licencję zawodową nr 8077, ponadto jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w Towarzystwie Ubezpieczeniowym PZU S.A.nr polisy 6563/D8/498/2009 co gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo transakcji. Zapraszamy do współpracy, nasz adres ul. Piotrkowska 91 lok. 49, 90-423 Łódź. Możliwe wejście i parking od ul. Al. Kościuszki 34

<< Domino   DSI Nieruchomości >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
Domus Nieruchomości Łódź. Miła i profesjonalna obsługa.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe