Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Giergiel Nieruchomości. Biura Nieruchomości, Rzeszów, Aktualne Oferty Nieruchomości.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. Giergiel

ul. 3 Maja 9
Rzeszów
tel. 17 850 74 06
tel. kom. 604 272 223, 660 676 669
fax. 17 850 73 39
Giergiel

Giergiel Nieruchomości ma ugruntowaną pozycję na regionalnym i lokalnym rynku nieruchomości (właściciel rozpoczął działalność gospodarczą w kwietniu 1993 roku), posiada wymagane uprawnienia zawodowe (m.in. Alina Obara: licencja nr 3375), w swojej pracy stosuje m. in. Kodeks etyki zawodowej oraz Standardy zawodowe, zatwierdzone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Uregulowania tam zawarte oraz stałe doskonalenie kwalifikacji zawodowych, pozwalają firmie zapewnić wysoki poziom usług, a klient może czuć się bezpiecznie na każdym etapie obsługi.

Dodatkowo to bezpieczeństwo wzmacnia polisa ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej, jaką posiadamy w wyniku zawarcia umowy ubezpieczeniowej w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA. Prowizja za usługę pośrednictwa ma standardową wysokość dla Rzeszowa i wynosi 2% ceny. Oczywiście jest ona płatna dopiero po skutecznym doprowadzeniu do transakcji, co oznacza, że zlecając firmie sprzedaż nieruchomości nie ryzykujesz ani grosza.

<< Filipak   Ian Group >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
Giergiel Nieruchomości Rzeszów. Pośrednictwo, Mieszkania, Domy, Działki, Lokale na Sprzedaż.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe