HALSKA Nieruchomości Oświęcim. Pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, najmie i wynajmie nieruchomości mieszkalnych takich jak: domy, mieszkania, działki.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. HALSKA Nieruchomości Oświęcim

ul. Śniadeckiego 19/1 (os. Chemików)
32-600 Oświęcim
tel. 48 33 843 20 59
tel. kom. 503 12 33 69 , 505 03 64 89
fax. 48 33 843 20 59
HALSKA Nieruchomości Oświęcim

Właścicielem firmy jest Ewelina Halska - absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, wydział Ekonomi, specjalizacja: gospodarka nieruchomościami. W zawodzie pracuje od 2004 roku, posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w obrocie nieruchomościami, które zdobyła pracując w Krakowskich biurach. Jako licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, (nr licencji 10891 wydanej przez Polską Federację Rynku Nieruchomości), posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Hestia oraz jest członkiem Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Zarówno właściciel, jak i osoby pracujące w naszych biurach podnoszą stale kwalifikacje zawodowe i umiejętności dzięki licznym szkoleniom.

Klienci, którzy korzystali z naszych usług polecają je innym i jest to dla Nas najlepsza rekomendacja.

  Les&Les >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
HALSKA Nieruchomości w Oświęcimiu. Analizy stanu prawnego nieruchomości (sprawdzanie zadłużeń ujawnionych i nieujawnionych w Księdze Wieczystej, służebności itp.)
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe