KNC Nieruchomości Sucha Beskidzka. KNC pomaga sprzedać, kupić nieruchomości.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. KNC Nieruchomości

ul. Mickiewicza 9c (obok Sadu Rejonowego)
34-200 Sucha Beskidzka
tel. 33 874 41 43
tel. kom. 508 821 102
fax. 33 874 41 43
KNC Nieruchomości

KNC Nieruchomości jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Rzeszowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości. Działamy na podstawie licencji wydanych przez Ministra Budownictwa.

Licencje zawodowe nr 1903, 4998, 7684, 11492. Jako jedni z nielicznych stosujemy Kartę Praw Klienta. Obecnie KNC to ogólnopolska sieć profesjonalnych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami,a także oddziały za granicą, które współpracują ze sobą przy sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości. Pośrednicy oraz Agenci współpracujący z KNC zapewniają miłą i profesjonalną obsługę klientów. Pracujemy w systemie wielokrotnego oferowania MLS - WSN oraz MLS - MSPON. Firma KNC jako jedna z nielicznych wdrożyła System Zarządzania Jakością - uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001-2008. Celem wdrożonego SZJ jest zapewnienie przez nasze Biura Nieruchomości wysokiej jakości świadczonych usług pośrednictwa.


Prowadzimy kompleksową obsługę z zakresu:

  Nieruchomości Hanuszewska - Kominko >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
KNC Nieruchomości w Suchej Beskidzkiej. Zgodnie z ustawowym wymogiem posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe