Powiat bocheński nieruchomości, działki, domy

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. Maylane Polska

ul. Bracka 4
31-005 Kraków
tel. 12 428 72 22
fax. 12 428 72 33
Maylane Polska

Maylane Polska posiada wykwalifikowane grono specjalistów pełnych zaangażowania, potencjału i kreatywnych pomysłów, wykorzystywanych w inwestycjach na rynku nieruchomości.

Maylane Polska kierując się ścisłymi kryteriami i dokładną selekcją wyszukuje nieruchomości w najbardziej atrakcyjnych inwestycyjnie rejonach miasta. Wybrana nieruchomość poddawana jest wyczerpującej analizie pod kątem opłacalności inwestycji i maksymalizacji zysków.

Maylane przeprowadza analizy w zakresie możliwości architektonicznych i inwestycyjnych, a także kalkulacje opłacalności i ryzyka inwestycyjnego.

Maylane Polska poprzez ciągłe monitorowanie rynku w zakresie transakcji inwestycyjnych, regulacji prawnych i zmian w przepisach posiada rzetelną i aktualną bazę informacji, co pozwala na dostarczanie opinii i analiz dotyczących:

Zarządzanie projektami i deweloperstwo
Maylane Polska mając na uwadze zabytkowy charakter Krakowa stosuje nowoczesne rozwiązania projektowe, przy jednoczesnym zachowaniu historycznego stylu architektury.

Nadzoruje tworzenie koncepcji architektonicznych, zapewnia profesjonalne zarządzanie projektem we wszystkich jego etapach, a inwestorzy są na bieżąco informowani o postępach poszczególnych faz realizacji inwestycji.

Rozwiązania finansowania nieruchomości
Maylane współpracując z polskimi i zagranicznymi instytucjami finansowymi, jak również międzynarodowymi funduszami, proponuje swoim partnerom optymalne rozwiązania finansowe.

Administrowanie nieruchomościami
Po ukończeniu projektu Maylane Polska oferuje kompleksowe usługi zarządzania nieruchomością. Wszystkie aspekty administrowania są odpowiednio koordynowane poprzez przygotowywanie bieżących raportów i szczegółowych zestawień finansowych dla właścicieli nieruchomości.<< Marko Nieruchomości   Meritum Nieruchomości >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
Powiat bocheński nieruchomości, działki, domy. Maylane Polska ul. Bracka 4
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe