NEODOM agencja nieruchomości Warszawa

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. Neodom

ul. Górczewska 100
01-401 Warszawa
tel. 22 877 66 45
fax. 22 836 77 81
Neodom

Agencja Nieruchomości NEODOM sp z o.o., specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Posiada licencję zawodową oraz jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w TUiR WARTA S.A. Agencja Nieruchomości NEODOM sp z o.o., specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Posiadamy licencję zawodową oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w TUiR WARTA S.A. Celem firmy NEODOM jest skuteczne zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych swoich klientów.

NEODOM oferuje nową jakość w obrocie nieruchomościami. Pośredniczy w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie: mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Działa na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Posiada bogatą ofertę skierowaną nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do inwestorów.

Firma pomaga w wyborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego Zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę realizowanych transakcji. Ściśle współpracu na terenie miasta Krakowa z firmą LUKARNA Zarządzanie i Administracja Nieruchomościami.

<< MW Wierzbicka   Nieruchomości Primo >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
Warszawska Agencja Nieruchomości Neodom.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe