Biuro Nieruchomości GEODOM w Wadowicach.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. Nieruchomości Geodom

ul. dra Putka 4/18
34-100 Wadowice
tel. 33 873 16 69
tel. kom. 666 711 711, 666 571 571
fax. 33 873 16 69
Nieruchomości Geodom

Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości, w tym domów, mieszkań, działek, lokali użytkowych, terenów inwestycyjnych, hal i obiektów przede wszystkim na terenie miasta Wadowice ale również w sąsiednich miejscowościach - Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Sucha Beskidzka i Zator.

Gwarantujemy Przygotowujemy dokumentację prawną, geodezyjną i administracyjną konieczną do przeprowadzenia transakcji. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta oraz profesjonalizm niezbędne do bezpiecznego przeprowadzenia transakcji. Nasi pracownicy wybierają najlepsze oferty, aby zaoferować Państwu tanie

Każda oferta, którą proponujemy naszym klientom - niezależnie czy dotyczy ona sprzedaży, czy wynajmu mieszkania, domu, kamienicy czy komercyjnego lokalu użytkowego na terenie Wadowic, czy okolicznych miejscowości jest skrupulatnie sprawdzana i weryfikowana przez wykwalifikowanych pracowników. Współpracujemy również z wieloma kancelariami notarialnymi i adwokackimi oraz bankami. Pomagamy w szybkim uzyskaniu kredytów hipotecznych, ekspresowym zgromadzeniu dokumentów.
NIP 551 234 86 19, Regon 120 769 495.

<< Kancelaria Expert Nieruchomości   OSiD Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
Biuro Nieruchomości GEODOM Wadowice. Duża ilość sprawdzonych ofert sprzedaży i wynajmu domów, mieszkań, działek i lokali użytkowych.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe