Nieruchomości Pieniny w Szczawnicy. Biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, mazowieckie, małopolskie.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. Nieruchomości Pieniny

ul. Główna 61
34-460 Szczawnica
tel. 22 717 32 66
tel. kom. 669 106 160
Nieruchomości Pieniny

Biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, działa głównie w województwie mazowieckim i małopolskim. Proponujemy bogatą i na bieżąco aktualizowaną ofertę nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia - budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne, lokale użytkowe i mieszkalne, obiekty komercyjne, działki i grunty. Gwarantujemy Swoim Klientom bezpieczne i profesjonalnie przeprowadzone transakcje.

Współpracujemy z jedną z czołowych kancelarii notarialnych oraz zapewniamy pomoc przy udzielaniu kredytu. Posiadamy nie tylko niezbędną wiedzę merytoryczną, lecz również wieloletnie doświadczenie w zakresie obrotu nieruchomościami. Biuro posiada stosowne ubezpieczone z tytułu wykonawstwa zawodu.

Nasze atuty:

Oferta:

Ściśle współpracujemy z firmą zajmującą się budowaniem domów w technologii szkieletu drewnianego tzw. "technologii kanadyjskiej”, a rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku w Polsce na podstawie zdobytych wieloletnich doświadczeń na rynku budowlanym w Stanach Zjednoczonych.

Współpracujemy z wieloma serwisami ogłoszeniowymi. Jesteśmy przekonani, że gdy zdecydują się Państwo na umieszczenie swojej nieruchomości w naszym biurze, będzie ona rozreklamowana jak najlepiej, co na pewno zwiększy szansę znalezienia potencjalnego klienta.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług jesteśmy pewnym partnerem na rynku nieruchomości. Od początku istnienia Biuro postawiło na wiarygodność i profesjonalizm. Przy zawarciu umowy na wyłączność oferujemy bardzo korzystne prowizje. Każdą umowę traktujemy bardzo poważnie.

Numer licencji zawodowej: 6399

<< Biuro Wycen i Pośrednictwa Nieruchomości Posesja  
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
Biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Pieniny Szczawnica.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe