Nieruchomości Zawadzki w Krakowie. Pełna pomoc prawna dotycząca transakcji na rynku obrotu nieruchomościami w Krakowie.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. Nieruchomości Zawadzki

ul. Lindego 1
30-148 Kraków
tel. 12 626 59 59
tel. kom. 602 124 414
fax. 12 626 61 66
Nieruchomości Zawadzki

Oferujemy pełną pomoc prawną dotyczącą transakcji na rynku obrotu nieruchomościami w Krakowie. Dla naszych klientów doradztwo w zakresie technicznego zabezpieczenia mienia i nieruchomości gratis oraz kompletacja i dostawy elektronicznych systemów zabezpieczeń po bardzo atrakcyjnych cenach.

Dom, mieszkanie lub działkę kupuje się zwykle raz w życiu, przeznaczając na zakup niejednokrotnie oszczędności całego życia. Ważne jest to, aby nasza transakcja zakupu była bezpieczna. Powinniśmy więc zadbać o to, aby przed dokonaniem transakcji sprawdzić stan prawny nieruchomości, upewnić się czy kupowana nieruchomość nie jest obciążona hipoteką lub innymi prawami do niej osób trzecich. Ważne również jest, aby nasza wymarzona nieruchomość - mieszkanie, dom lub działka- zlokalizowana była w rejonie, w którym nie przewidziane są uciążliwe inwestycje.

Jeżeli w pełni uświadomimy sobie, jakie zagrożenia niesie z sobą transakcja zakupu nieruchomości oraz jaka wiedza jest niezbędna ,aby tych zagrożeń uniknąć , chętnie powierzamy czuwanie nad jej bezpieczeństwem pośrednikowi w obrocie nieruchomościami. Wbrew powszechnej opinii zadaniem pośrednika nie jest tylko skojarzenie stron, lecz przede wszystkim zapewnienie swoim klientom bezpieczeństwa dokonywanej transakcji.

<< Nieruchomości Wałkowińska   Platinet Estate >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
Nieruchomości Zawadzki Kraków. Doradztwo w zakresie technicznego zabezpieczenia mienia i nieruchomości gratis.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe