Prolokum Agencja Nieruchomości w Katowicach. Współpraca deweloperami, instytucjami finansowymi, bankami, funduszami inwestycyjnymi.

Nieruchomości Małopolska

  T W O J A    R E K L A M A    T U T A J

::.. Prolokum

ul. Dąbrówki 13
40-081 Katowice
tel. 32 253 00 83, 32 253 00 80
tel. kom. 500 346 476, 696 566 469
fax. 32 253 00 83
Prolokum

Agencja Nieruchomości PROLOKUM jest firmą świadczącą specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi . Podstawą działalności firmy jest licencja zawodowa pośrednika nieruchomości (licencja nr 2480), działalność na śląskim rynku nieruchomości rozpoczęła w 1999 roku, a więc wiedza i fachowość firmy poparte są doświadczeniem, które zdobywała na rynku w tych latach.

Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Siedziba mieści się w monitorowanym i chronionym biurowcu Ruch S.A przy ulicy Dąbrówki 13 w Katowicach. Lokalizacja Agencji ze względu na sąsiedztwo Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ) oraz ulicy Gliwickiej umożliwia dogodny dojazd. Dysponuje obsługą notarialną na miejscu - bliskie sąsiedztwo czterech Kancelarii Notarialnych. Współpracuje z deweloperami, instytucjami finansowymi, bankami, funduszami inwestycyjnymi i wieloma licencjonowanymi Agencjami Nieruchomości w Polsce i zagranicą. Jest członkiem Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

<< Pionier   Rema >>
Zareklamuj się na tej stronie Ogólnopolska baza nieruchomości
Katowicka Agencja Nieruchomości Prolokum. Sprzedaż, kupno, wynajem, komercja, działki, kamiennice.
Reklama / Linki / ubezpieczenia samochodowe